ای هدهد صبا به سبا می فرستمت

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار وبلاگmuseum90

غذا را با لذت بخورید

غذا را با لذت بخوریدیک کارشناس طب سنتی گفت: اگر غذا با میل و اشتها خورده شود و فرد از خوردن غذا لذت ببرد, معده هم بهتر آن را در خود جای می‌دهد و هضم می‌کند.

سید جواد علوی درباره لذت از غذا خوردن اظهار داشت: اگر غذا با میل و اشتها خورده شود و فرد از خوردن غذا لذت ببرد, معده هم بهتر آن را در خود جای می‌دهد و می‌فشارد و هضم می‌کند.
 
به گفته وی بالعکس معده غذایی را که شخص از روی بی‌میلی مصرف کند و از آن لذت نبرد, محکم در بر نمی‌گیرد و طبعاً هضم آن نیز به خوبی انجام نمی‌شود.
 
این کارشناس طب سنتی بیان داشت: اگر جنس و خلط دو نوع غذا از نظر خوبی و بدی مساوی باشد, فرد باید نوعی از غذا را انتخاب کند که طبع به آن مایل تر است و اشتهای بیشتری به آن دارد حتی اگر غذای مورد توجه, ارزش غذایی کمی داشته باشد.
 
علوی اضافه کرد: اما باید دانست که اگر 2 نوع غذا وجود داشته باشد فرد باید غذایی را مصرف کند که ارزش غذایی بالاتری داشته و بدن از آن سود بیشتری می‌برد.
 
وی ادامه داد: اما اگر تفاوت تولید خلط در این نوع غذاهایی که وجود دارد, زیاد شود, باید غذایی مصرف شود که خون صالحی را تولید می‌کند.
 
این کارشناس طب سنتی خاطرنشان کرد: غذاهای لطیف مانند آبگوشت, زرده تخم مرغ عسلی, سیب, انار و ... برای افراد سود بیشتری دارد.
منبع: تسنیم

http://www.asriran.com/fa/news/419480


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات